Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

3 hvězdičkové penziony Bendestorf, Německo

Jednoduchá online rezervace hotelů, penzionů, apartmánů v obci Bendestorf bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice snadno rezervovat nejen ubytování Bendestorf, ale i ubytování na celém světě.

Při výběru ubytování v obci Bendestorf věnujte vždy pozornost Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám. Pro každý hotel Bendestorf, dokonce i pokoj mohou být tyto podmínky různé.

Vybírat můžete dle typů ubytování: Hotely Bendestorf

Zadáte-li datumy pobytu Vašeho ubytování Bendestorf, zobrazí se Vám pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky. Podle názvu pokoje, či ubytování poznáte o jakou ubytovací jednotku Bendestorf se jedná. Můžete rezervovat pokoj v hotelu Bendestorf, apartmán Bendestorf, dům, celou vilu, v určitých destinacích i například lůžko ve staně. :-)

Omezující kritéria: 3 hvězdičkové penziony

Okruh hledání 10 km

zobrazeno: 1–2 (z 2)

Hotel Grüner Jäger 3*** Penziony, Jesteburg

Penziony, Hotel Grüner Jäger
8.4

Itzenbütteler Waldweg 35, Jesteburg, Německo

Do centra města Bendestorf: ~3.4 km | Zobrazit hotel na mapě

Set in the Klecker Wald reserve within the Lüneburger Heide heath, this intimate, historic hotel in Jesteburg offers elegant rooms with panoramic views. Dating from 1912, the carefully renovated Hotel Grüner Jäger features an Art Deco façade and brightly decorated, ...

Pro zobrazení cen a dostupnosti pokojů zadejte Váš datum příjezdu a odjezdu

Meyer's Hotel Garni 3*** Penziony, Seevetal

Penziony, Meyer's Hotel Garni
8.6

Hittfelder Twiete 1, Seevetal, Německo

Do centra města Bendestorf: ~4.4 km | Zobrazit hotel na mapě

Tento hotel se nachází v obci Hittfeld, hned vedle kostela St. Michaelis a 25 minut jízdy autem jižním směrem od centra Hamburku, vyznačuje se nádhernou fasádou a nabízí pokoje v tradičním stylu s bezplatným Wi-Fi. Meyer’s Hotel Garni poskytuje ubytování ve velkých ...